Proje ve Referans Çalışmalar

Web Siteleri

SusuzPisuvar.com internet sitesi : Susuz pisuvar ve susuz pisuvar yan ürünlerinin tanıtıldığı bir web sitesi projesidir. Domain yaşı 3 ay olmasına rağmen Google organik sıralamada ilk sayfayı görmüştür. Tüm tasarım ve seo ayarları tarafımdan yapılmıştır. Bloğunda bulunan bütün metinler tarafımdan yazılmış veya alıntılanmıştır.

MaproDanismanlik.com internet sitesi : Mapro Danışmanlık, profesyonel mülk yönetimi alanında hizmet veren bir gayrimenkul firmasıdır. Hedef kitlesi gurbetçiler olan organizasyon, yurt dışında yaşayan ve ükemizde gayrimenkulü olan gurbetçilerimiz adına onların mülklerini her anlamda yönetmeyi amaçlayan bir firmadır.

FocusGmbH.com internet sitesi : Focus GMBH Almanya merkezli temizlik ekipmanları satışı konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir. Bünyesinde bulundurduğu paslanmaz, plastik enjeksiyon ve Laminant sistemler ile profesyonel firmalara ve temizlik hizmeti sağlayan firmalara toptan ürün tedariki sağlayan milli bir firmadır.

NadirAvcan.com.tr internet sitesi : Nadir Avcan projemiz ise Konya’da merkezi bulunan akaryakıt, sigorta,  tarım ve inşaat malzemeleri alanında faaliyet gösteren holding projesidir. Site tarafımdan yapılmamıştır. Ben sitenin içinde yer alan alan düzenlemelerini ve iletişim formlarının hazırlanmasını gerçekleştirdim.

Eranova.com.tr internet sitesi : Eranova endüstri, yurt dışından ithal ettiği elektrik ürünlerini iç piyasaya toptan olarak satışını gerçekleştiren bir şirkettir. Şirketin ithal ettiği makaron, kablo bağı, kablo çorabı, kablo spiralleri ve diğer ürünler iç piyasada Nexo markası ile işlem görmektedir. Sitenin kartvizit site olma özelliği ön plandadır.

Tormin.com.tr internet sitesi : Tormin markası Eranova şirketine ait bir markadır. Yurt dışından ithal edilen Exproof özellikli led aydınlatma ünitelerinin satışını gerçekleştirmektedir. Sitemizde markanın tanıtımının yanı sıra, ürünlere özel galeri yapılmıştır. Her ürünün teknik özelliklerinin anlatıldığı mağazası mevcuttur.

e-hijyen.com internet sitesi : Temizlik ürünleri dikeyinde e-ticaret sitesidir. Site içerisinde bulunan bütün tasarım tarafımdan yenilendi ve belirli ürünlere ait seo çalışması tarafımdan yapıldı. Site içinde bulunan tasarımın user friendly olması  konusunda gerekli önlemler alınarak siteye e-ticaret sitesi arayüz makyajı yapıldı.

Nexo.com.tr internet sitesi : Elektrik malzemeleri e-ticaret sitesidir. Bütün arayüz düzenlemeleri tarafımdan yapılmıştır. Ayrıca site için gerçekleştirdiğim seo çalışması sonucunda site bütün anahtar kelimelerinde Google’da ilk sayfa da çıkmaktadır. Bir çok yan kelimede ise ilk sayfa performansı sergilemektedir. 

Nexo.com.tr Blog internet sitesi : Nexo.com.tr e-ticaret sitesinin seo desteğini sağlamak amacı ile tarafımdan yapılan blogdur. Blogda sektöre ve ürünlere dair makaleler tarafımdan yayınlaşmıştır. (Mart 2017 ve öncesindeki makaleler). Blogda kullanılan bütün materyal uniqe olması gererktiği için tarafımdan yazılmıştır.

erhandante.com internet sitesi : Şahsıma ait kişisel blog sayfamdır. Tasarımı tamamen renklerine kadar bana aittir. Tamamen kişisel amaçlı bir kullanım için tasarlandığından ticari kaygı taşıyan geliştirmeler yapılmamıştır. Blogda hazırlanan bütün içerik ve görsel materyal tarafımdan hazırlanmıştır. 

MaproNet.de internet sitesi : Mapronet.de sitesi Almanya’da temizlik alanında faaliyet gösteren e-ticaret sitesidir. 

FalconWaterfree.com.tr internet sitesi : FalconWaterfree şirketi amerika merkezli Dünya’nın en büyük susuz pisuvar üretici şirketidir. Türkiye operasyonları için hazırladığım web sitesinde, susuz pisuvar ürünlerinin yanı sıra Türkiye pazarına özel ürünlerin olduğu bir galeride mevcuttu. Firma Türkiye’den çekildiği için site artık çalışmamaktadır.

Grafik Çalışmaları

Katalog Çalışmaları


Nexo.com.tr e-ticaret sitesinin ürün gamını içeren ve iç piyasada müşterilere dağıtılmak üzere bütün teknik detayların ve fiyat bilgilerinin bulunduğu bir katalog çalışması. Özellikle ürün çeşitliliğinin fazla olması nedeni ile çok detaylı ve zaman alıcı bir çalışma oldu benim için.

Tıklayınız

Zeyde Türkiye merkezli üretim yapan bir perde firmasıdır. Almanya pazarı için geliştirilen pazarlama politikası neticesinde, Almanya pazarı için katalog çalışması gerçekleştirdim. Katalog tamamen görsel kaygı taşıyan ve görsel anlamda zengin bir çalışma oldu. Rengarenk yani.

Tıklayınız

Falcon Waterfree Türkiye’nin geri dönüşümlü ürünler konseptini içeren bir katalog çalışması oldu. Ürünlerin öne çıkarılmasından çok, hedeflenen vizyonun anlatılması kaygısını taşıyan ve bol bol istatistiki değerler içeren bir katalog oldu. Rakamları görseller ile anlatmak için çalıştım.

Tıklayınız

Profesyonel mülk yönetimi alanında hizmet gösteren gayrimenkul firması Mapro Danışmanlık’ın hizmetlerini anlattığımız katalog çalışmam. Katalog içerisinde kullanılan görseller ve detay tasarımının tamamı tarafıma aittir. Hizmetlerin anlatımı ve taahhütleri içerir.

Tıklayınız

Falcon Waterfree Türkiye için Susuz pisuvar ana ürünün yanı sıra Türkiye ve Almanya pazarında kullanılmak üzere 3 farklı dilde hazırladığım katalogdur. Katalog ürünlerin teknik bilgilerinin yanı sıra tasarımsal kaygı taşıyan bir çalışma oldu. Katalog ürün ve renk bazlı bir çalışma oldu.

Tıklayınız


Kartvizit Çalışmaları

Görev aldığım bütün kuruluşlarda kurumsal kimlik anlamında kartvizit tasarımlarını ben gerçekleştirdim. Arşivimde bunu bulabildim. Diğerlerini sanırım kopyalamamışım 🙂

Araç Giydirme Çalışmaları

Mapro World markası adına sahada gezen araçların kurumsal kimlik ile giydirilmesi görevini yürüttüm. Araçların büyük ve küçük modelleri için tasarım şablonları oluşturdum. 

Dış Cephe Çalışmaları

Mapro Danışmanlık firmasının Bursa şubesinin kurumsal kimlik tasarımını gerçekleştirdim.

Mapro Danışmanlık firmasının Bursa şubesinin kurumsal kimlik tasarımını gerçekleştirdim.

Fuar Alanı Giydirme Çalışmaları

Mapro World markası adına 2015 Bayim Olur musun? fuarı kapsamında, fuar alanında kullanılacak görsel panoların tasarımlarını gerçekleştirdim. 

Fuar Alanı Giydirme Çalışmaları – 2

Zeyde markasına ait, fuar ve mağazalarda sergilenmek üzere afiş tasarımları gerçekleştirdim.

Çalıştığım firmalarda sosyal medya için kullanılan görsellerin yanı sıra reklam amaçlı hazırlanan bütün görsellerin sorumluluğu tarafıma aitti. yüzlerce örnekten sadece arşivimde kalanların arasından bunları seçebildim. Bunların hepsinin tasarımı tamamen bana aittir. Bunların yanı sıra ürün info sheetleri, daha sheetleri ve bir çok teknik döküman  da hazırladım. 

Sosyal Medya Hesap Yönetimi

Bütün görsel tasarımları tarafımdan yapılmıştır. Çok yakında Youtube kanalı aktif edilecektir.

Bütün görsel tasarımları tarafımdan yapılmıştır. Çok yakında Youtube kanalı aktif edilecektir.

Bütün görsel tasarımları tarafımdan yapılmıştır. Çok yakında Youtube kanalı aktif edilecektir.

Sadece hesap yönetimi yapılmıştır. Tasarımlar Ajans tarafından yapılmıştır.

Bütün görsel tasarımları tarafımdan yapılmıştır. Kısa süreli bir çalışmadır.

Bütün görsel tasarımları tarafımdan yapılmıştır. Hesaplar firma tarafında kapatılmıştır.

Google Adwords Yönetimi

Pazar Yeri Hesap Yönetimi